Garanti ve İade Şartları

Sattığımız tüm ürünler Karakuş Oyuncak Pazarlama ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, bünyemizde bulunan teknik servisimize ulaştırmanız gerekmektedir.

Teknik servis iletişim bilgileri:
Telefon: 0212 659 67 55
Adres: İstoç 20. Ada No:17-19 Mahmutbey / İSTANBUL

Garanti süresi dolan ürünlerin ulaşım {GİDİŞ-GELİŞ} kargo bedeli müşterilerimize aittir. 

İade Şartları 

Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım? 

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir. 

Ürünü beğenmedim, düşündüğüm gibi değil gibi istekler tabiki bizim için iade nedeni kabul edilir. Ancak bunun bir maliyeti vardır, ürünün alıcıya gönderim ve bize iade ulaşım ücretleri kesinlikle alıcı tarafından ödenir.

  • İade veya değişim süresi yedi (7) gündür.
  • İade veya değişim talebinizi neden belirterek İletişim sayfamızdan e-posta gönderebilirsiniz.
  • İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
  • Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. 
  • İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. 
  • Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır.